Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Martin Pončák

Ing. Martin Pončák

Na pozíciu riaditeľa realitnej kancelárie som nastúpil v roku 2020, keď som po ukončení 20-ročného pôsobenia v bankovom sektore prijal ponuku riadiť pobočku Century21 v Prešove. "Reality" ma však sprevádzali aj počas pôsobenia v banke. Pracoval som na pozícii manažéra, ale aj predajcu a spravoval som portfólia klientom na pozícii privátného bankára v Tatra banke,  kde som investoval finančné zdroje klientov aj do špeciálnych podielových fondov komerčných nehnuteľností so stabilnou a zaujímavou dividendou. Na pozícii hypotekárného špecialistu v SLSP som prešiel kompletným procesom a legislatívou schvaľovania hypoték pre klientov, ale aj produktov pre podnikateľov a firmy. Zároveň som participoval aj na vývoji nových produktov na bývanie, investovanie pre klientov bánk. 

Doterajšia prax a osobné skúsenosti mi umožnili pochopiť fungovanie realitných trhov, ekonomických cyklov a ich vplyvu na ceny nehnuteľností. Taktiež mi umožnili čo najpresnejšie stanoviť počiatočnú trhovú ceny nehnuteľností a vypracovať efektívnu predajnú stratégiu pre mojich klientov.

Za najväčšiu devízu ale považujem skúsenosti ktoré som v bankách nadobudol pri správe klientských portfólii, riešenie neštandardných situácii a schopnosť asertívne komunikovať s klientmi. 

Prácu riaditeľa realitnej kancelárie a realitného makléra považujem za veľmi kreatívnu a zodpovednú a rád prijímam každú výzvu ktorú táto práca prináša. Chcem byť dlhodobým partnerom pre našich klientov a tieto skúsenosti odovzdať aj začínajúcim maklérom.