Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

História

Košice

MYRAPOINT je realitné centrum s 15-ročnou tradíciou, prepojená charizmou a profesionalitou jej lídra JUDr. Miroslava Černého.

V roku 2010 ho spoločnosť IQ SERVIS, a.s. prijala na pozíciu výkonného riaditeľa realitnej kancelárie CENTURY 21 Realitné Centrum s úmyslom vytvorenia tímu, ktorý by zabezpečoval aktivity na realitnom trhu.

Jadro úspešného tímu sa začína tvoriť v roku 2011 a výkonný riaditeľ sa stáva aj spoločníkom vo firme.

Už za rok 2013 má kancelária vo svojom tíme najlepšiu maklérku v sieti CENTURY 21 na Slovensku, Katarínu Hirjakovú.

Za rok 2015 získava prvýkrát titul kancelária roka. Posledný titul kancelária roka v sieti CENTURY 21 na Slovensku získava tím za rok 2022.

 

Prvý developerský projekt získava realitné centrum v roku 2014. V súčasnosti priebieha dopredaj a odovzdávanie úspešného developerského projektu REZIDENCIA CENTRUM.

Zároveň je realitné centrum súčasťou prípravy ďalších developerských projektov v Košiciach a Prešove.

V roku 2019 je otvorené oddelenie komerčných nehnuteľností pod vedením Ing. Jozefa Zubera. V roku 2023 sa Miroslav Černý stáva konateľom firmy.

Prirodzeným pokračovaním tohto úspešného príbehu je rozhodnutie vytvoriť vlastnú značku MYRAPOINT.

Prešov

História pobočky MYRAPOINT v Prešova sa začala ešte v roku 2013 pod značkou CENTURY21. Už v tom čase si kancelária vybudovala pevné postavenie na lokálnom realitnom trhu.

Neskôr kanceláriu preberá Ing. Martin Korbel a dochádza k zmene názvu na CENTURY21 Advisors a významnému zviditeľneniu značky v Prešove.
 
Zároveň na pozíciu riaditeľa pobočky prijíma Ing. Martina Pončáka s dlhoročnými skúsenosťami s vedením tímov, riadením predaja bankových produktov a taktiež 10 ročnou skúsenosťou na pozícii privátneho bankára v jednej z najväčších bánk na Slovensku.

Navyše v osobnosti konateľa/manažéra Martina Korbela sa kancelária začína zameriavať aj na komerčné nehnuteľnosti, poradenstvo pre podnikateľov, spoluprácu v oblasti developerských projektov.
Martin sa venuje štruktúrovaniu finančných transakcií s bankami v segmente rezidenčných, retailových a priemyselných nehnuteľností. Svoje pracovné skúsenosti získal počas 15 ročného pôsobenia v bankovom a leasingovom sektore na rôznych pozíciách v rámci oddelení projektového financovania a obchodu.. Martin je spoľahlivý, dôveryhodný a skúsený profesionál.

Svojimi dlhoročnými obchodnými skúsenosťami sú obaja garanciou kvality a odbornosti poskytovania realitných služieb aj pod vlastnou značkou MYRAPOINT.
 
Náš tím s kolegami z Košickej pobočky pripravuje ďalšie developerské projekty na východnom Slovensku.