Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

MYRA. Etický kódex

  1. Realitný maklér koná vždy s odbornou a individuálnou starostlivosťou, čestne a otvorene. Je povinný dodržiavať dobré mravy, obchodnú etiku, platné právne predpisy a štandardy realitnej kancelárie MYRA.
  2. Povinnosť mlčanlivosti: realitný maklér nesmie zverejniť bez súhlasu svojho klienta dôverné informácie, ktoré získal, a to ani po ukončení spolupráce. Je povinný zachovať mlčanlivosť voči tretím osobám o obchodných prípadoch, a to i po ich ukončení.
  3. Realitný maklér koná v najlepšom záujme klienta, a to považuje za najvyššiu prioritu. Uplatňuje zdvorilý a nestranný prístup ku všetkým klientom.
  4. Realitný maklér spolupracuje aj s inými realitnými maklérmi a realitnými kanceláriami, pokiaľ je to v záujme klienta. Pri takejto spolupráci rešpektuje zásady dobrej obchodnej spolupráce.
  5. Realitný maklér berie na vedomie svoju zodpovednosť v procese obchodovania s nehnuteľnosťami, preto sa vzdeláva a zdokonaľuje vo všetkých oblastiach realitnej činnosti.
  6. Realitný maklér so svojím klientom pravidelne komunikuje, dodržiava termíny a dohody. Klientovi je k dispozícii odbornou radou a pomocou.
  7. Uvádza pravdivé a úplné informácie. Nehnuteľnosť poskytne do ponuky až na základe písomného súhlasu jej vlastníka alebo na základe platne uzatvorenej sprostredkovateľskej zmluvy.
  8. Realitný maklér poskytuje služby za odmenu v súlade s platnými právnymi predpismi a cenníkom služieb.
  9. Počas výkonu svojej profesie je realitný maklér zodpovedný za šírenie dobrého mena realitnej kancelárie MYRA. a rovnako aj za zvyšovanie prestíže profesie realitného makléra.