Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Finančné poradenstvo

U MYRA. vykonáva úverové poradenstvo a poisťovacie služby licencovaný sprostredkovateľ, Ing. Silvia Timošová. Je registrovaná v NBS pod číslom 205866.

Silvia patrí do tímu jedného z najväčších broker poolov na Slovensku – spoločnosti FINPORTAL, a.s., čo jej umožňuje pracovať s najaktuálnejšími informáciami a technológiami vo svete financií.

„Ako Vám pomôžem vybrať to najvhodnejšie financovanie kúpy Vášho nového bývania?“

Osobná konzultácia a otvorený rozhovor s klientom tvorí prvú časť mojej služby. Ako Váš osobný poradca musím spoznať Vašu finančnú situáciu – príjmy, výdavky, záväzky a Vaše očakávania.

Na základe získaných informácií Vám vytvorím osobný model financovania kúpy nehnuteľnosti, ktorý bude pozostávať minimálne z troch ponúk. Uvedené ponuky si spoločne odkonzultujeme a spoločne vyberieme pre Vás to najvhodnejšie riešenie. V tomto momente som Vám ušetrila kopec času, ktorý by bol spojený s návštevou niekoľkých bánk, kde by ste museli dookola vysvetľovať Vašu situáciu.

V rámci ponuky produktov rozlišujeme tieto druhy úverov:
hypotekárny úver, spotrebný úver a stavebný úver.

Samotná realizácia vybraného produktu spočíva v kompletizácii tzv. zložky, ktorá pozostáva zo žiadosti o úver s prílohami, znaleckého posudku na nehnuteľnosť a návrhu kúpnej zmluvy. Následne banka posudzuje danú zložku klienta. Výsledkom je vo väčšine prípadov schválenie financovania kúpy nehnuteľnosti.

Nasleduje deň D, kedy sa podpisuje úverová dokumentácia – úverová zmluva, poistná zmluva, zmluva o vinkulácii poistného plnenia, záložná zmluva. K samotnému čerpaniu úveru sa dokladá aj kúpna zmluva autorizovaná advokátom.

Po splnení podmienok čerpania úveru nasleduje uvoľnenie peňazí na kúpu nehnuteľností podľa kúpnej zmluvy.

Úverové poradenstvo pre mňa nekončí len zabezpečením financovania Vášho nového bývania, ale starostlivosť o Vás pokračuje aj ďalším poradenstvom:

  • refinancovaním úveru
  • konsolidáciou
  • správnym výberom poistenia majetku ( nehnuteľnosti, auta, domácnosti, zodpovednosti za škodu ) a života ( životné, úrazové, rizikové poistenie ).

Za poskytnutie úverového poradenstva a poisťovacích služieb u nás klient neplatí.

Ing. Silvia Timošová – úverové poradenstvo a poisťovacie služby
Pobočka Košice

+421 907 649 669
silvia.timosova@myrapoint.sk


S našim exkluzívnym partnerom – spoločnosťou HARČÁR a partneri s.r.o. s centrálou v Prešove ako dôveryhodným a kompetentným partnerom budú Vaše najzávažnejšie kroky v živote mať oveľa jednoduchší a plynulejší priebeh. Nové úvery za najlepších podmienok.

Ak už úver máte, v spolupráci so špecialistami spoločnosti HARČÁR a partneri s.r.o. prehodnotíme aktuálne možnosti na trhu a navrhneme Vám optimálne riešenie refinancovania daného úveru. Môžete tak ušetriť.

Špecialisti, ktorí pôsobia v spoločnosti HARČÁR a partneri, s.r.o., nadobudli počas dlhoročného pôsobenia v bankovom sektore na špecializovaných, resp. manažérskych pozíciách potrebné znalosti a skúsenosti, ktoré sú predpokladom pre adekvátny rozhľad v odvetví a potrebnú dôveryhodnosť.

Svoje poznatky si neustále prehlbujú v rámci pravidelného vzdelávania a odborných školení. Vďaka tomu dokážu klientom pomôcť zorientovať sa na finančnom trhu. Ako experti za Vás porovnávajú a rokujú, Vy šetríte.

Naši úveroví špecialisti už roky úspešne spolupracujú s najrenomovanejšími bankami.

Výsledkom tejto spolupráce sú aj zľavy pre klientov získané na základe objemu dodaných úverov bankám.

Špecialisti zo spoločnosti HARČÁR a partneri s.r.o. Vám pomôžu pri vypĺňaní žiadostí alebo návrhov zmlúv, postarajú sa o pozitívny vývoj pri schvaľovaní žiadosti o úver, budú Vás sprevádzať až po uzatvorenie zmluvy a následné čerpanie úveru.

Uskutočnia všetky kroky, aby sa znížilo riziko zamietnutia Vašej žiadosti o úver. So spoločnosťou HARČÁR a partneri s.r.o. šetríte čas a energiu pri zabezpečení najvhodnejšieho úveru alebo poistenia.

Náš partner zabezpečí celkovú komunikáciu s bankami či poisťovňami a poskytne Vám kompletný servis. Vy robíte už len konečné rozhodnutia.

Oplatí sa spoľahnúť sa na nás a nášho partnera:

  • TOP Partner najlepších bánk
  • úver za najvýhodnejších podmienok
  • úspora vďaka správnemu refinancovaniu úveru
  • plynulý priebeh
  • zníženie rizika zamietnutia žiadosti o úver
  • vybavenie všetkých formalít

Mgr. Slavomír Harčár
Pobočka Prešov

+421 915 427 652
slavo.harcar@gmail.com