Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Richard Lazorčák

Ing. Richard Lazorčák

Domy, byty, pozemky ma vždy zaujímali, boli a sú mojím koníčkom. V tejto oblasti sa pohybujem už 20 rokov a mám bohaté skúsenosti hlavne v oblasti prenájmu bytových a nebytových priestorov.

 

Slovo dalo slovo a v roku 2023 som sa pripojil k realitnému centru MYRA. Našiel som tu skvelých kolegov, doplnil svoje vedomosti a naučil sa veľa nového.

 

V realitnom centre MYRA Vám spolu s kolegami poradíme s kúpou, predajom, prenájmom nehntuteľnosti alebo s akoukoľvek inou požiadavkou a to v kontexte aktuálnej situácie na trhu nehnuteľností. Nastavíme spolu s Vami správnu cenu, zorganizujeme obhliadky a všetky potrebné doklady, vybavíme financovanie, zabezpečíme vklad do katastra, odovzdanie a prevzatie nehnuteľnosti.

Jednoducho povedané, prevedieme Vás celým procesom kúpy a predaja pohodlne, hladko a profesionálne.

 

Teším sa na spoluprácu.