Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

JUDr. Miroslav Černý

JUDr. Miroslav Černý

Miroslav sa v realitnom biznise pohybuje už 15 rokov a v realitnom centre pôsobí od jeho vzniku v roku 2010 na pozícii výkonného riaditeľa a spolumajiteľa.

AKO SA POZERÁŠ NA SVOJU KARIÉRIU V REALITNOM CENTRE?

Po vyštudovaní právnickej fakulty by ma nenapadlo, že sa budem venovať realitám. Súhra náhod a okolností ma nasmerovala na kariéru v CENTURY 21. S odstupom času vidím koľko chýb som urobil a aká odlišná bola moja predstava o práci realitného makléra od reality.

Dnes z pozície výkonného riaditeľa poskytujem klientom dôveryhodné prostredie. Školím realitných maklérov a vytváram pre nich spolupracujúce prostredie. Viac počúvam, hľadám nápady a neriešim všetko len sám. Rád vidím, ako sú naši klienti spokojní a ako sa makléri usmievajú aj na pondelkovej porade. Stále si myslím, že môžeme byť lepší, ale v piatok už radšej bicyklujem ako chodím na obhliadky.