Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Martin Korbel

Ing. Martin Korbel

Ako majiteľ realitnej kancelárie MYRA v Prešove sa Martin okrem realitnej činnosti venuje aj poradenstvu pre firmy hlavne v oblasti financovania pomocou bankových a leasingových produktov. Pozná každý detail finančného trhu a rozumie vašim požiadavkám. Špecializuje sa na štruktúrovanie bankových transakcií a projektové financovania v oblasti retail developmentu, priemyselnej výroby, logistiky a rezidenčných projektov. Jeho silnou oblasťou je aj vyhľadávaniu akvizičných príležitostí so zameraním na vzťahy s investormi a private equity sektorom.

Svoje pracovné skúsenosti získal počas dlhoročného pôsobenia v bankovom a leasingovom sektore na rôznych pozíciách v rámci oddelení projektového financovania a obchodu. Od r. 2014 cez svoju konzultačnú spoločnosť zúročuje cenné znalosti v oblasti korporátneho financovania a konzultačných služieb. Martin je spoľahlivý, dôveryhodný a skúsený profesionál, ktorého výhodou je aj vzdelanie v strojárskom odbore. Po vysokej škole si doplnil svoje zameranie niekoľkoročným štúdiom ekonomického odboru v Sydney.