Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Ivana Rolaková

Ing. Ivana Rolaková

Ivana prišla do realitného centra s jasnou víziou. Chcela sa stať úspešnou realitnou maklérkou. Zodpovedný prístup k práci, elán a chuť vzdelávať sú charakteristické črty jej práce. 

Prečo práve kariéra realitného makléra?

Vo svojom voľnom čase som sa zaujímala o nehnuteľnosti. Neskôr ma to pohltilo natoľko, že som zmenila prácu. Dnes pomáham ľuďom s predajom a kúpou nehnuteľností. Nie je to pre mňa už len práca, ale životný štýl. Inú prácu si už neviem ani predstaviť, skrátka zamilovala som sa. Každý deň získavam skúsenosti a vedomosti. Tie rada posúvam ďalej. Teší ma spokojnosť klientov a vážim si ich dôveru.

Nie je jednoduché presadiť sa. Podnikateľské prostredie realitného biznisu je vysoko konkurenčné a ja som na pozíciu realitného makléra nastúpila pred prvou vlnou covidu. Oceňujem, že ľudia v tíme mi vždy poskytli podporu. Bez rodiny by to tiež nešlo.

Každá životná prekážka, ktorú som zdolala, ma naučila vstať a ísť ďalej, zároveň sa nevzdať a dôjsť do cieľa.